Strona główna
Promocja publikacji "GMINA PERZÓW" Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Ewelina Pieles   
03.11.2010.
ksika_gmina_perzw.jpg

26 października 2010 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Perzowie odbyła sie prezentacja publikacji pt. "GMINA PERZÓW. Biesiada w zagrodzie-historyczno-kulinarne dziedzictwo Wrót Wielkopolski". Wójt gminy - Bożena Henczyca i Teresa Banaś - prezes Towarzystwa Rozwoju Gminy Perzów, które było współorganizatorem spotkania, zaprosiły na premierę publikacji radnych oraz sołtysów gminy Perzów, księży oraz przedstawicieli organizacji działających na terenie gminy Perzów. Wśród zaproszonych gości był również Prezes LGD Wrota Wielkopolski Grzegorz Grzunka.

Spotkanie rozpoczęło się od powitania i krótkiej prezentacji publikacji przez wójt gminy-Bożenę Henczycę, która podkreśliła, że – Publikacja mogła powstać tylko i wyłącznie dzięki Wam - Mieszkańcom Gminy Perzów, bowiem to Wy wraz z każdym mijającym dniem tworzycie historię, a Wasze działania i zaangażowanie stanowią o bogactwie kulturowym naszej Małej Ojczyzny. Książka powstała w ramach projektu "Biesiada w zagrodzie-historyczno-kulinarne dziedzictwo Wrót Wielkopolski", współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 Leader programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. Projekt obejmował zorganizowanie Biesiady w zagrodzie, która odbyła się 12 września 2010r. w Domasłowie. W ramach projektu doposażono Koło Gospodyń Wiejskich w Domasłowie, zespół „Perzowianie” otrzymał nowy akordeon oraz  nowe stroje. Zgodnie z projektem celem głównym operacji była integracja mieszkańców Gminy Perzów oraz wzmocnienie tożsamości kulturowej, co zostało wypełnione. Podczas spotkania można było podziwiać wystawę fotografii oraz prezentację multimedialną przygotowaną przez Ewelinę Kuxnik i Andrzeja Latuska. popoludniowe spotkanie zakończył występ zespołu „Perzowianie”, który swoim repertuarem i kwiatami podziękował wójt za otrzymaną pomoc i wsparcie. Całość zakończył bankiet przygotowany przez Koło Gospodyń Wiejskich z Perzowa.publikacja01.jpgpublikacja03.jpgpublikacja04.jpgpublikacja05.jpgpublikacja02.jpg


Zmieniony ( 04.11.2010. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Linki

logo_bip.JPG


logo_zzoo.jpg


 

  ustawasmieciowa.jpg
 

  LGDwrota.JPG

  znaczek.jpg

  Elektroniczna Skrzynka Podawcza

 

  monitor.jpg 

  dziennik.jpg

osp.jpg

logo_zgas_ryzyko.png

nsr.jpg

 

Licznik odwiedzin

Wizyt wczoraj: 204
Wizyt dzisiaj: 150
wizyt wszystkich: 304420
© 2015 Portal Gminy Perzów :: Wszelkie prawa zastrzeżone.

Что такое аэрография, или Автомобиль единственный и неповторимый, Что делать, если обгон начат на прерывистой, а закончен на сплошной?, Что такое НЗ для автомобиля?